Menu

Kategorie

Kategorie

WOSK DEKORACYJNY, POŁYSK DO STIUKU, PASTA 1,0 KG

Kategoria: Lakiery, woski

Producent: Wenekor

65.00 PLN

zawartość netto

Cena: 65.00 PLN

Dostępność: Dostępny

  • Opis
  • Aplikacja
  • Opinie klientów

 
WOSK DEKORACYJNY

Pasta woskowa do wybłyszczania stiuku

  • zabezpiecza przed wilgocią dekorowaną powierzchnię
  • pozwoli na uzyskanie efektu głębi
  • pogłębia kolor i nadaje połysk
  • po wyschnięciu transparentny
  • możliwość barwienia pigmentami, brokatami i pudrami

Zastosowanie: Dekoracyjny wosk zabezpieczający jest to produkt o dużej koncentracji wyprodukowany na bazie wosku pszczelego i wysokiej jakości wosków mineralnych oraz substancji pomocniczych. Przeznaczony jest do zabezpieczania powierzchni Stiuku Weneckiego przed działaniem wody i wilgoci.

Tworzy powłokę w pełni transparentną oraz wnika w głąb struktury zabezpieczając ją przed wilgocią. Jednocześnie nadaje połysk i uwydatnia kolor.

Cechy techniczne

Kolor: po wyschnięciu transparentny
Ilość warstw: 1-2
Wydajność: około 35 m²/kg
Narzędzia: paca nierdzewna, tkanina bawełniana, polerka
Czas schnięcia: w temp. +21±2ºC i wilgotności powietrza 54±5% – około 4-6 h
Temperatura stosowania: powyżej + 5ºC
Trwałość: 12 miesięcy od daty produkcji
Przechowywanie: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze od +5°C do +25°C
Opakowanie handlowe: 0,5 kg; 1,0 kg; 3 kg

SPOSÓB STOSOWANIA:

Podłoże musi być czyste, suche i wolne od kurzu, tłuszczu oraz innych substancji zmniejszających przyczepność. Woskowanie powierzchni Stiuku Weneckiego można rozpocząć po całkowitym utwardzeniu jego powłoki (około 2h).

Woskowanie: można rozpocząć już po 2 h od zakończenia nakładania ostatniej warstwy stiuku. Na powierzchnię ok. 0,5-1,0 m² Stiuku Weneckiego nakładać bardzo cienką warstwę Dekoracyjnego Wosku zabezpieczającego, przy pomocy pacy weneckiej ze stali nierdzewnej lub miękkiej tkaniny (bawełnianej, lnianej lub z mikro-fibry). Po około 2-5 minutach, gdy wosk lekko przysycha polerujemy miękkim materiałem lub mechanicznie polerką samochodową do uzyskania połysku. Tak wykonaną czynność powtarzamy na całej powierzchni. Odpowiednie wybłyszczanie pozwoli na uzyskanie efektu głębi, a zarazem jest zabezpieczeniem stworzonego stiuku.

Prace nakładania Dekoracyjnego Wosku zabezpieczającego należy prowadzić przy temperaturze podłoża i otoczenia od +5ºC do +25ºC, unikając bezpośredniego działania promieni słonecznych na powierzchnię pokrywaną woskiem, zarówno podczas pracy jak i jej wysychania

* Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze.

* Efekt końcowy w dużej mierze zależy od umiejętności Wykonawcy, zastosowanego narzędzia pracy, a także od ilości nakładanego produktu. Przedstawione wydajności, produktów i inne parametry są orientacyjne, wyliczone i wykonane na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia, a także badań, przy zachowaniu optymalnych warunków klimatycznych ok. +23°C i wilgotność około 65%, w innych warunkach parametry mogą ulec zmianie.

* Kolor danego produktu może się nieznacznie różnić po aplikacji i wyschnięciu powłoki, od widocznego w wiaderku. Dlatego zalecamy wykonanie próbki na małym kawałku powierzchni w celu sprawdzenia i porównania koloru. Firma Wenekor nie ponosi odpowiedzialności za złe dobranie koloru, oraz za błędy wykonawcze.

  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Created by Webcat

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Korzystając ze sklepu akceptujesz RegulaminPolitykę Prywatności sklepu.

Zamknij