Menu

Kategorie

Kategorie

Beton elewacyjny 17 kg

Kategoria: BETON efekt tynk architektoniczny elewacyjny

Producent: Wenekor

230.00 PLN

Dostępność: Dostępny

  • Opis
  • Aplikacja
  • Opinie klientów

BETON ARCHITEKTONICZNY 088 to stylizowany tynk do wykonywania imitacji powierzchni betonu architektonicznego, betonów oraz innych struktur modelowanych. W zależności od techniki wykonywania możliwe są do wykonania różne rodzaje struktur, nie tylko przypominających beton. Masa BETON ARCHITEKTONICZNY 088 nadaje się także do wykonywania odcisków strukturalnych np. deski za pomocą matryc oraz do wykonywania imitacji cegły klinkierowej z użyciem szablonów tynkarskich. Produkt dostępny jest w podstawowym kolorze TYTAN oraz w pełnej palecie kolorystycznej WENEKOR Color. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, o dużej, przyczepności i odporności na czynniki atmosferyczne.

Wydajność tynku:  ok. 1,7 kg/m² na warstwę

Etapy aplikacji:

Gruntowanie - Na suchą, wolną od kurzu i zatłuszczeń ścianę nanieść Grunt kwarcowy C-6 i pozostawić do wyschnięcia. Czas schnięcia gruntu nie powinien być krótszy niż 24 godziny.

Przygotowanie produktu: Przed użyciem masę tynkarską należy dokładnie wymieszać i sprawdzić zgodność koloru z zamówieniem.

Aplikacja jednowarstwowa - Przygotowaną masę tynkarską należy nanosić przy pomocy pacy ze stali nierdzewnej, warstwą o grubości wynikającej ze sposobu fakturowania. Nanieść tynk Efekt betonu, usunąć nadmiary, aby tynk był położony tylko do wysokości kamyczka. Zrobić charakterystyczne wżery wg uznania narzędzia pomocnicze: wałek strukturalny, paca wenecka, szczotka malarska.

Cechy techniczne

Kolor: wg wzornika Beton B1, Beton B2, NCS
Ilość warstw: 1-2
Narzędzia: paca nierdzewna, natrysk
Czas schnięcia: w temp. +21±2ºC i wilgotności powietrza 54±5% – około 12 h
Temperatura stosowania: powyżej + 5ºC
Trwałość: 12 miesięcy od daty produkcji
Opakowanie handlowe: 17 kg
Materiał: stal nierdzewna
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Created by Webcat

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Korzystając ze sklepu akceptujesz RegulaminPolitykę Prywatności sklepu.

Zamknij