Menu

Kategorie

Kategorie

BETON efekt tynk architektoniczny elewacyjny

BETON ARCHITEKTONICZNY 088 to stylizowany tynk do wykonywania imitacji powierzchni betonu architektonicznego, betonów oraz innych struktur modelowanych. W zależności od techniki wykonywania możliwe są do wykonania różne rodzaje struktur, nie tylko przypominających beton. Masa BETON ARCHITEKTONICZNY 088 nadaje się także do wykonywania odcisków strukturalnych np. deski za pomocą matryc oraz do wykonywania imitacji cegły klinkierowej z użyciem szablonów tynkarskich. Produkt dostępny jest w podstawowym kolorze TYTAN oraz w pełnej palecie kolorystycznej WENEKOR Color. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna, o dużej, przyczepności i odporności na czynniki atmosferyczne.

Wydajność tynku:  ok. 1,7 kg/m² na warstwę

 

Etapy aplikacji:

Gruntowanie - Na suchą, wolną od kurzu i zatłuszczeń ścianę nanieść Grunt kwarcowy C-6 i pozostawić do wyschnięcia. Czas schnięcia gruntu nie powinien być krótszy niż 24 godziny.

Przygotowanie produktu: Przed użyciem masę tynkarską należy dokładnie wymieszać i sprawdzić zgodność koloru z zamówieniem.

Aplikacja jednowarstwowa - Przygotowaną masę tynkarską należy nanosić przy pomocy pacy ze stali nierdzewnej, warstwą o grubości wynikającej ze sposobu fakturowania. Nanieść tynk Efekt betonu, usunąć nadmiary, aby tynk był położony tylko do wysokości kamyczka. Zrobić charakterystyczne wżery wg uznania narzędzia pomocnicze: wałek strukturalny, paca wenecka, szczotka malarska.

Możesz wykonać tę dekorację samodzielnie (darmowy film instruktażowy). LINK DO FILMU INSTRUKTAŻOWEGO:

https://www.youtube.com/watch?v=0YoWSAIYX0I

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

zawartość netto

Wybierz kolor

Zestaw 5 m2 zawiera

Zestaw 10 m2 zawiera

Zestaw 15 m2 zawiera

Zestaw 20 m2 zawiera

Zestaw 40 m2 zawiera

Kolor

Ilość warstw

Wydajność

Narzędzia

Czas schnięcia

Temperatura stosowania

Trwałość

Przechowywanie

Opakowanie handlowe

Materiał

Wykończenie rączki

Wymiary

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Created by Webcat

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Korzystając ze sklepu akceptujesz RegulaminPolitykę Prywatności sklepu.

Zamknij