Menu

Kategorie

Kategorie

O nas

Istniejemy na rynku od 1993r. W roku 2013 została  zmieniona nazwa firmy z ZPH Jacek Borkowski na WENEKOR. Od samego początku zajmowaliśmy się konfekcją materiałów budowlanych. Dwa lata później zaczęliśmy produkcję farb klejowych i gipsów szpachlowych. Na dzień dzisiejszy posiadamy szeroki asortyment efektów dekoracyjnych oraz chemii budowlanej.

Stawiamy na ciągły rozwój, a tym samym nasze produkty są coraz bardziej profesjonalne i spełniają rosnące oczekiwania klientów. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty i tym samym wprowadzamy na rynek nowe. Produkty posiadają atesty higieniczne oraz spełniają wymagania odpowiednich norm. Zanim nasze produkty trafią na rynek sami poddajemy je różnym testom względem zastosowania, przydatności oraz są badane pod względem jakości w odpowiednim laboratorium.

Posiadamy grono stałych klientów, którzy wracają i dokonują u nas zakupów ponownie. Nasze wyroby zasilają lokalny i krajowy oraz zagraniczny rynek poprzez sprzedaż wysyłkową oraz transport własny. Nasza oferta jest skierowana do firm wykończeniowych, osób indywidualnych, hurtowni i składów budowlanych.

Created by Webcat

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Korzystając ze sklepu akceptujesz RegulaminPolitykę Prywatności sklepu.

Zamknij