Menu

Kategorie

Kategorie

Efekt betonu elewacyjny zestaw na 10 m2

Kategoria: efekty dekoracyjne

Producent: Wenekor

260.00 PLN

Wybierz kolor

Powierzchnia

Cena: 260.00 PLN

Dostępność: Dostępny

 • Opis
 • Aplikacja
 • Opinie klientów

BETON EFEKT jest to gotowa masa do użycia która po nałożeniu nawiązuje do naturalnego „surowego” betonu lub w zależności od techniki aplikacji pozwala uzyskać efekt: deskowania, stalowej formy, gładki czy lity z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. To modny artystyczny tynk, który stanowi dekorację nowoczesnych wnętrz, doskonale harmonizującą z metalem, szkłem i surowym drewnem. Znajduje zastosowanie przy dekorowaniu ścian oraz innych elementów architektonicznych wewnątrz pomieszczeń, doskonale komponując się ze stylistyką retro oraz nowoczesnym designem.

 • akrylowy,
 • jednowarstwowy,
 • łatwy w aplikacji, odporny na szorowanie, pleśnie i grzyby,
 • bardzo twardy i trwały,
 • paro przepuszczalny, zapewnia „oddychanie” ścian,
 • gotowy do użycia (zabawiony w wybranym kolorze wg wzornika).

Przeznaczenie: Dekoracje pomieszczeń służbowych (wejść hoteli, magazynów, biur, sali konferencyjnych), jak i powierzchni mieszkalnych (salonów, korytarzy). Przeznaczony do dekoracji wnętrz nowych, jak i do prac konserwacyjnych. Możecie Państwo mieć w swoim domu ekskluzywnie wykonane wnętrza. W zależności od swoich marzeń i gustów można barwić na dowolny kolor i uzyskiwać wymarzone wzory.

Cechy techniczne

Zestaw 10 m2 zawiera: 17 kg - tynk; 3 kg - grunt kwarcowy; 1 l - impregnat

Etapy aplikacji:

1. Na suchą, wolną od kurzu i zatłuszczeń ścianę nanieść Grunt szczepny C-6 i pozostawić do wyschnięci.

2. Nanieść tynk Efekt betonu, usunąć nadmiary, aby tynk był położony tylko do wysokości kamyczka.

3. Zrobić charakterystyczne wżery wg. uznania narzędzia pomocnicze: wałek strukturalny, paca wenecka, szczotka malarska.

4. Gdy wżery mamy już zrobione, należy odczekać ok. 10-15 min by tynk lekko związa.

5. Pacą wenecką wprasowujemy całość ściany.

6. Pozostawiamy do pełnego wyschnięcia 24 h.

7. Lakierujemy lakierem Wenekor (mat, satyna, połysk).

8. Gdy lakier wyschnie nakładamy bejcę betonową, wałkiem lub pędzlem.

9. Nadmiar bejcy ściągamy pacą gąbkową (pace należy spryskać wodą).

10. Bejca powinna zostać w charakterystycznych wżerach.

11. Pozostawiamy do wyschnięcia.

12. Narzędzia umyć w wodzie bezpośrednio po zakończeniu prac.
 

* Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze.

* Efekt końcowy w dużej mierze zależy od umiejętności Wykonawcy, zastosowanego narzędzia pracy, a także od ilości nakładanego produktu. Przedstawione wydajności, produktów i inne parametry są orientacyjne, wyliczone i wykonane na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia, a także badań, przy zachowaniu optymalnych warunków klimatycznych ok. +23°C i wilgotność około 65%, w innych warunkach parametry mogą ulec zmianie.

* Kolor danego produktu może się nieznacznie różnić po aplikacji i wyschnięciu powłoki, od widocznego w wiaderku. Dlatego zalecamy wykonanie próbki przed uniwersalnym zastosowaniem na małym kawałku powierzchni w celu sprawdzenia i porównania koloru . Firma Wenekor nie ponosi odpowiedzialności za złe dobranie koloru, oraz za błędy wykonawcze.

 • Brak opinii dla towaru
 • Zaloguj się, aby dodać opinię
Created by Webcat

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Korzystając ze sklepu akceptujesz RegulaminPolitykę Prywatności sklepu.

Zamknij