Menu

Kategorie

Kategorie

Gotowa masa szpachlowa 10,0 kg

Kategoria: Gotowa masa szpachlowa

Producent: Wenekor

28.00 PLN

zawartość netto

Cena: 28.00 PLN

Dostępność: Dostępny

 • Opis
 • Aplikacja
 • Opinie klientów

GOTOWA MASA SZPACHLOWA AKRYL MAS-plus bezgipsowa polimerowa masa, po otwarciu gotowa do użycia. Dzięki połączonej formule START & FINISZ Gładź AKRYL-MAS plus nadaje się na uzupełnianie większych ubytków i nierówności. Po wyschnięciu i utwardzeniu powłoki można malować wszystkimi rodzajami farb, doskonale spełnia się też jako podkład pod stiuki weneckie i tynki sztukatorskie. Gładź AKRYL-MAS plus może być użyta w początkowej jak i w końcowej fazie prac.

 • Ekologiczna
 • Polimerowa
 • Gotowa do użycia
 • Super biała
 • Łatwa do szlifowania
 • Aplikacja ręczna i maszynowa
 • Paro przepuszczalna zapewnia "oddychanie ścian"
 • Doskonale przyczepna do podłoży

Idealna do: ścian i sufitów, płyt GK, rys i ubytków

Cechy techniczne

Kolor: super biała
Ilość warstw: 1-2
Wydajność: około 1,0-1,6 kg/m2
Narzędzia: paca nierdzewna, natrysk
Czas schnięcia: w temp. +21±2ºC i wilgotności powietrza 54±5% – około 2 h
Temperatura stosowania: powyżej + 5ºC
Trwałość: 12 miesięcy od daty produkcji
Przechowywanie: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze od +5°C do +25°C
Opakowanie handlowe: 1,8 kg; 6,0 kg; 10,0 kg; 20,0 kg; 25,0 kg-worek PP

Sposób użycia: Podłoże do szpachlowania powinno być mocno związane, wolne od pyłu i zatłuszczeń. Podłoże chłonne i słabe przed szpachlowaniem zagruntować preparatem [Grunt Wenekor MT-08, MT-40, AG-42]. Proces nakładania gładzi prowadzić przy temp. podłoża i otoczenia powyżej +10ºC. Jednorazowo nakładać warstwy o grubości 1-3mm. W przypadku większych nierówności nanoszenie powtórzyć po utwardzeniu warstwy poprzedniej. Dzięki połączonej formule START & FINISZ Gładź AKRYL-MAS plus nadaje się na uzupełnianie większych ubytków i nierówności. Po wyschnięciu można ja wyrównywać siateczką, papierem ściernym (zalecana granulacja materiału ściernego 150) lub na mokro wilgotną pacą filcową bądź gąbkową, unikając w ten sposób pylenia jakie powstaje podczas szlifowania. Po obróbce gładzi konieczne będzie zagruntowanie podłoża preparatem [Grunt Wenekor MT-08, MT-40, AG-42] w celu wzmocnienia podłoża. Lamperie olejno-ftalowe zmatowić przed szpachlowaniem i zagruntować emulsją gruntującą. Po wyschnięciu i utwardzeniu powłoki można malować wszystkimi rodzajami farb, doskonale spełnia się też jako podkład pod stiuki weneckie i tynki sztukatorskie.

* Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze.

* Efekt końcowy w dużej mierze zależy od umiejętności Wykonawcy, zastosowanego narzędzia pracy, a także od ilości nakładanego produktu. Przedstawione wydajności, produktów i inne parametry są orientacyjne, wyliczone i wykonane na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia, a także badań, przy zachowaniu optymalnych warunków klimatycznych ok. +23°C i wilgotność około 65%, w innych warunkach parametry mogą ulec zmianie.

* Kolor danego produktu może się nieznacznie różnić po aplikacji i wyschnięciu powłoki, od widocznego w wiaderku. Dlatego zalecamy wykonanie próbki na małym kawałku powierzchni w celu sprawdzenia i porównania koloru. Firma Wenekor nie ponosi odpowiedzialności za złe dobranie koloru, oraz za błędy wykonawcze.

 • Brak opinii dla towaru
 • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Created by Webcat

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Korzystając ze sklepu akceptujesz RegulaminPolitykę Prywatności sklepu.

Zamknij