Menu

Kategorie

Kategorie

Grunt gotowy do użycia 1 l

Kategoria: Grunty, podkłady

Producent: Wenekor

8.00 PLN

zawartość netto

Cena: 8.00 PLN

Dostępność: Dostępny

 • Opis
 • Aplikacja
 • Opinie klientów

Środek gruntujący "MT-08 GOTOWY DO UŻYCIA” służy do gruntowania i wzmacniania wszystkich porowatych podłoży budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynków np: tynków cementowo- wapiennych, gipsowych, gipsowo-wapiennych, gipsowo-kartonowych, gazobetonów itp. “MT-08” zalecany jest do stosowania pod farby emulsyjne, kleje dyspersyjne, kleje do tapet, płytki ceramiczne, posadzki i wszelkiego rodzaju szpachlówek, gładzi i tynków sztukatorskich. Dzięki udoskonalonej formule bardzo głębokiego wnikania w podłoże “MT-08” wzmacnia słabe i kruche podłoże tworząc warstwę wierzchnią, która w bardzo skuteczny sposób reguluje wchłanianie żywic i substancji wiążących farbę i kleje do podłoża.

 • Poprawia przyczepność farb
 • Wodorozcieńczalny
 • Łatwy w aplikacji
 • Wzmacnia podłoże
 • Ułatwia nanoszenie kolejnych warstw
 • Bezbarwny po wyschnięciu
 • Nie zawiera rozpuszczalników
 • Paro przepuszczalny, zapewnia „oddychanie” ścian
 • Posiada atest PZH

Cechy techniczne

Kolor: po wyschnięciu transparentny
Ilość warstw: 1-2
Wydajność: około 0,1-0,4 l/m² uzależniona jest od chłonności podłoża
Narzędzia: pędzel, wałek, natrysk
Czas schnięcia: w temp. +21±2ºC i wilgotności powietrza 54±5% – około 2 h
Temperatura stosowania: powyżej + 5ºC
Trwałość: 12 miesięcy od daty produkcji
Przechowywanie: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze od +5°C do +25°C
Opakowanie handlowe: 1 l; 5 l

Sposób użycia:

- przed użyciem grunt dokładnie wymieszać
- podłoże pod gruntowanie musi być czyste, suche i odtłuszczone
- stare odpadające farby i tynki należy usunąć przed gruntowaniem
- nanosić równomiernie na podłoże za pomocą szczotki malarskiej lub wałka
- narzędzia umyć w wodzie bezpośrednio po pracy

* Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze.

* Efekt końcowy w dużej mierze zależy od umiejętności Wykonawcy, zastosowanego narzędzia pracy, a także od ilości nakładanego produktu. Przedstawione wydajności, produktów i inne parametry są orientacyjne, wyliczone i wykonane na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia, a także badań, przy zachowaniu optymalnych warunków klimatycznych ok. +23°C i wilgotność około 65%, w innych warunkach parametry mogą ulec zmianie.

* Kolor danego produktu może się nieznacznie różnić po aplikacji i wyschnięciu powłoki, od widocznego w wiaderku. Dlatego zalecamy wykonanie próbki na małym kawałku powierzchni w celu sprawdzenia i porównania koloru. Firma Wenekor nie ponosi odpowiedzialności za złe dobranie koloru, oraz za błędy wykonawcze.

 • Brak opinii dla towaru
 • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Created by Webcat

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Korzystając ze sklepu akceptujesz RegulaminPolitykę Prywatności sklepu.

Zamknij