Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Kategorie

WERNIKS metaliczny złoto dukatowe 0,2 L

Kategoria: efekty dekoracyjne

Producent: Wenekor

25.00 PLN

zawartość netto

Wybierz kolor

Cena: 25.00 PLN

Dostępność: Dostępny

 • Opis
 • Aplikacja
 • Opinie klientów
 • Poleć znajomemu

Werniks metaliczny przeznaczony jest do wykonywania nienasiąkliwych dla wody powłok o wysokich walorach estetycznych. Daje najwyższej jakości, doskonale wytrzymałe, gładkie powłoki o metalicznym połysku. Powłoki pokryte werniksem charakteryzują się odpornością na działanie światła, działanie wody, rozcieńczonych roztworów mydła i środków myjących co pozwala na łatwe utrzymanie w czystości. Werniks nie zawiera rozpuszczalników, jest wykonany w ekologicznej technologii na bazie komponentów wodorozcieńczalnych. Zalecany na tynki cementowe, cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe, ściany pokryte farbami odpornymi na szorowanie. Dostępny w gamie 6 kolorów ukazanych na wzorniku.

 • akrylowy
 • metaliczny odcień
 • utrwala kolor i chroni powierzchnię
 • nie zawiera rozpuszczalników
 • wodorozcieńczalny
 • łatwy w aplikacji
 • paro przepuszczalny zapewnia "oddychanie ścian"

Przeznaczony do dekoracji: Trawertynu, pasty strukturalnej, sztukaterii, szpachli akrylowych, tapet natryskowych, farb strukturalnych, tynków ozdobnych, jako przecierka.

Cechy techniczne

Kolor: wg wzornika werniksy
Ilość warstw: 1-2
Wydajność: do 14 m² z litra
Narzędzia: pędzel, wałek, tkanina
Czas schnięcia: w temp. +21±2ºC i wilgotności powietrza 54±5% – około 24 h
Temperatura stosowania: powyżej + 5ºC
Trwałość: 12 miesięcy od daty produkcji
Przechowywanie: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze od +5°C do +25°C
Opakowanie handlowe: 0,2; 0,5 l; 1,0 l

Etapy aplikacji:

Przygotowanie podłoża: Powierzchnia pod wymalowanie musi być nisko-chłonna (o równej chłonności na całości), zwarta, bez plam i zatłuszczeń. W przypadku powlekania powierzchni farb należy zwrócić uwagę, aby pokrywana farba była co najmniej odporna na szorowanie, co zapewni równo i nisko chłonne podłoże. Wymalowanie ostateczne farby pod powłokę werniksu musi być wykonywane starannie dla całej powierzchni, ponieważ wszelkie wyprawki, poprawki farbą będą widoczne jako wypukłe defekty powłokowe.

Przygotowanie produktu: produkt przed użyciem należy dokładnie wymieszać. 

Sposób nakładania: werniks najlepiej nanosić używając wałka gąbkowego, welurowego, tkaniny, gąbki. Malowanie przeprowadza się w zakresie temperatury od +6°C do +25°C. Drugą warstwę można nakładać po 2 godz. 

Uwaga: Nakładanie werniksu musi być wykonane jednorazowo na całej powierzchni „od krawędzi do krawędzi", ponieważ ewentualnych zaschniętych odcięć nie da się zatuszować

* Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze.

* Efekt końcowy w dużej mierze zależy od umiejętności Wykonawcy, zastosowanego narzędzia pracy, a także od ilości nakładanego produktu. Przedstawione wydajności, produktów i inne parametry są orientacyjne, wyliczone i wykonane na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia, a także badań, przy zachowaniu optymalnych warunków klimatycznych ok. +23°C i wilgotność około 65%, w innych warunkach parametry mogą ulec zmianie.

* Kolor danego produktu może się nieznacznie różnić po aplikacji i wyschnięciu powłoki, od widocznego w wiaderku. Dlatego zalecamy wykonanie próbki na małym kawałku powierzchni w celu sprawdzenia i porównania koloru. Firma Wenekor nie ponosi odpowiedzialności za złe dobranie koloru, oraz za błędy wykonawcze.

 • Brak opinii dla towaru
 • Zaloguj się, aby dodać opinię
 • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Korzystając ze sklepu akceptujesz RegulaminPolitykę Prywatności sklepu.

Zamknij