Menu

Kategorie

Kategorie

Lakier akrylowy, satyna 1 l

Kategoria: Lakiery, woski

Producent: Wenekor

37.60 PLN

zawartość netto

Cena: 37.60 PLN

Dostępność: Dostępny

 • Opis
 • Aplikacja
 • Opinie klientów

LAKIER AKRYLOWY przeznaczony jest do wykonywania nienasiąkliwych dla wody powłok o wysokich walorach estetycznych. Daje najwyższej jakości, doskonale wytrzymałe, gładkie powłoki o jedwabistym połysku. Powłoki lakierowe charakteryzują się odpornością na działanie światła działanie wody, rozcieńczonych roztworów mydła i środków myjących co pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Lakier nie zawiera rozpuszczalników jest wykonany w ekologicznej technologii – na bazie komponentów wodorozcieńczalnych. Można go barwić poprzez dodanie dowolnego pigmentu, brokatu lub pudru. Zalecany jest na (tynki cementowe i cementowo-wapienne, gipsowe, płyty kartonowo gipsowe, ściany pokryte farbami odpornymi na szorowanie.

 • Akrylowy
 • Bezbarwny
 • Utrwala kolor i chroni powierzchnię
 • Nie zawiera rozpuszczalników
 • Wodorozcieńczalny
 • Łatwy w aplikacji
 • Paro przepuszczalny, zapewnia „oddychanie” ścian

Przeznaczenie: Trawertyny, glinki weneckie, sztukaterie, farby lateksowe, tapety natryskowe, farby strukturalne, tynki ozdobne, przecierki, do mieszania z brokatami

Cechy techniczne

Kolor: po wyschnięciu transparentny
Ilość warstw: 1-2
Wydajność: do 8 m² z litra
Narzędzia: pędzel, wałek, natrysk
Czas schnięcia: w temp. +21±2ºC i wilgotności powietrza 54±5% – około 2 h
Temperatura stosowania: powyżej + 5ºC
Trwałość: 12 miesięcy od daty produkcji
Przechowywanie: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze od +5°C do +25°C
Opakowanie handlowe: 1 l; 2 l; 5 l; 10 l

ETAPY APLIKACJI:

Przygotowanie podłoża: Podłoże pod wykonanie powłoki musi spełniać następujące warunki:Powierzchnia pod wymalowanie musi być nisko-chłonna (o równej chłonności na całości), zwarta, bez plam i zatłuszczeń.W przypadku powlekania powierzchni farb należy zwrócić uwagę, aby pokrywana farba była co najmniej odporna na szorowanie, co zapewni równo i nisko chłonne podłoże.Wymalowanie ostateczne farby pod powłokę lakieru musi być wykonywane starannie dla całej powierzchni, ponieważ wszelkie wyprawki, poprawki farbą będą widoczne jako wypukłe defekty powłokowe.

Przygotowanie produktu: produkt przed użyciem należy dokładnie wymieszać. 

Sposób nakładania: Lakier najlepiej nanosić używając wałka gąbkowego, welurowego lub typu flock. Malowanie przeprowadza się w zakresie temperatury od +10°C do +25°C. Drugą warstwę można nakładać po 2 godz. 

Uwaga: Nakładanie lakieru musi być wykonane jednorazowo na całej powierzchni „od krawędzi do krawędzi", ponieważ ewentualnych zaschniętych odcięć nie da się zatuszować

* Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze.

* Efekt końcowy w dużej mierze zależy od umiejętności Wykonawcy, zastosowanego narzędzia pracy, a także od ilości nakładanego produktu. Przedstawione wydajności, produktów i inne parametry są orientacyjne, wyliczone i wykonane na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia, a także badań, przy zachowaniu optymalnych warunków klimatycznych ok. +23°C i wilgotność około 65%, w innych warunkach parametry mogą ulec zmianie.

* Kolor danego produktu może się nieznacznie różnić po aplikacji i wyschnięciu powłoki, od widocznego w wiaderku. Dlatego zalecamy wykonanie próbki na małym kawałku powierzchni w celu sprawdzenia i porównania koloru. Firma Wenekor nie ponosi odpowiedzialności za złe dobranie koloru, oraz za błędy wykonawcze.

 • Brak opinii dla towaru
 • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Created by Webcat

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Korzystając ze sklepu akceptujesz RegulaminPolitykę Prywatności sklepu.

Zamknij